Pożyczki dla firm w Visset

 • Pożyczki dla firm w Visset.
 • Jak wygląda proces wnioskowania?
 • Jak szybko wypłacamy środki?

Niezależnie od branży czy wielkości firmy, dodatkowe środki finansowe są niezbędne do intensyfikacji tempa rozwoju. Dzięki pożyczkom można inwestować w nowe technologie, rozbudować infrastrukturę, zwiększyć zatrudnienie oraz poszerzyć ofertę produktową. W celu zwiększenia szans na uzyskanie pożyczki, warto zadbać o swoją historię kredytową, zdolność kredytową oraz odpowiednio przygotować dokumenty finansowe.
W przypadku mikroprzedsiębiorstw istnieją specjalne produkty kredytowe i pożyczki dostosowane do ich potrzeb, oferujące elastyczne warunki finansowania. Natomiast przed samym ubieganiem się o pożyczkę firmową, ważne jest również zwrócenie uwagi na płynność finansową i dostosowanie planów do możliwości spłaty.

Pożyczki dla firm w Visset, co musisz wiedzieć?


Zanim przystąpisz do starania się o pożyczkę, ważne jest, abyś zrozumiał wymagania i kryteria, które są istotne dla określonego źródła finansowania. Dlatego też, zalecamy dokładne przeanalizowanie swojej sytuacji finansowej i oszacowanie dokładnej kwoty, którą potrzebujesz.
Kolejnym ważnym krokiem jest uporządkowanie naszych dokumentów finansowych, takich jak bilanse, rachunki zysków i strat oraz raporty finansowe. Jednocześnie musimy skupić uwagę na historii kredytowej i, jeśli to konieczne, poprawić ją.

Jak składać wnioski o pożyczki dla firm w Visset?

Samo składanie wniosku o pożyczkę nie musi być skomplikowane, jednakże zależy ono całkowicie od instytucji udzielającej finansowania. Ważną rolę odgrywają również kompetencje konsultantów.

Proces wnioskowania o pożyczkę od Visset jest prosty i sprawny. Wszystko odbywa się online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Decyzja przychodzi bardzo szybko, z kolei w celu podpisania umowy pożyczkowej nie trzeba fizycznie zjawiać się w naszej siedzibie. Jesteśmy elastyczni, ponieważ znamy realia dotyczące prowadzenia firmy.

Korzyści dodatkowe z pożyczki dla firm w Visset.

Posiadamy rozszerzony dział obsługi klienta, który odbiera każdy telefon, na każdym etapie współpracy.
Nasze usługi dodatkowe wpisane w produkt jakim jest pożyczka mają za zadanie dopasowywać go na przestrzeni trwania całej współpracy. Z kolei korzyści jakie płyną z wyboru naszego finansowania są następujące:

 • Atrakcyjny program rabatów dla najlepszych Klientów
 • Profesjonalny program monitoringu faktur w pakiecie
 • Bez twardego zabezpieczenia
 • Akceptujemy brak dodatniego wyniku w bilansie
 • Elastyczny Plan Spłat – wybieraj dowolnie datę płatności rat
 • Szybka wypłata gotówki
 • Rata kapitałowo odsetkowa Możliwość podniesienia limitu

Poszczególne etapy wnioskowania w Visset:

 1. Zakładanie konta i logowanie
 • Należy wejść na stronę www.visset.pl
 • W kalkulatorze wybrać kwotę pożyczki jaka nas interesuje.
 • Następnie zakładamy konto wprowadzając dane swoje i firmy, którą prowadzimy, a także ustalając hasło dla naszego profilu.
 • Okno logowania wygląda następująco:

2. Aktywacja wniosku

Mając ustalone interesujące nas warunki finansowania aktywujemy wniosek w prosty sposób. Na podany przez nas adres e-mail oraz numer telefonu przyjdą dwa kody, należy wpisać je w panelu klienta, w wyznaczonym miejscu. Wniosek zmienia wtedy status na AKTYWNY (oznacza to, że nasz system zweryfikował i uznał podane dane za prawdziwe).

3. Kontomatik

Kolejnym krokiem jest automatyczna autoryzacja bankowa Kontomatik.
Wystarczy wybrać bank, w którym posiadamy konto firmowe, zaznaczyć wymagane zgody i zalogować się do naszego banku.

4. Videorozmowa

Podczas kilkuminutowej rozmowy za pośrednictwem platformy „Zoom” poznajemy Ciebie jako Przedsiębiorcę oraz Twoją firmę, a przede wszystkim omawiamy cel pożyczki.

5. Decyzja

W kolejnym etapie wniosek trafia już bezpośrednio do naszego wewnętrznego działu analiz, skąd przychodzi odpowiedź dotycząca udzielenia pożyczki lub ewentualna prośba o dokumenty.

6. Podpisanie umowy

W kolejnym kroku, po podpisaniu umowy, przesyłamy wersję papierową kurierem do Klienta.
Następnie, po otrzymaniu podpisanego porozumienia o współpracy z powrotem wypłacamy finansowanie na konto wskazane przez Klienta.


1 grudnia 2023 753 odsłon

PODOBNE ARTYKUŁY