VISSET.pl - Pożyczki Online

Poznaj jakość.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESOWA


Visset to jedna z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych w branży finansowej. Na rynku istniejemy od 2009 roku. W tym czasie zbudowaliśmy prosty i bezpieczny system pożyczania środków finansowych bez potrzeby wychodzenia z domu.

Z naszych usług korzystają klienci indywidualni i biznesowi. Tworzymy także autorskie oprogramowanie, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przetwarzanych danych osobowych. O naszej wiarygodności i odpowiedzialności świadczą uzyskane certyfikaty.

BEZPIECZEŃSTWO


Jednym z najistotniejszych aspektów naszego działania są efektywne procedury bezpieczeństwa. Przeprowadzamy szkolenia stacjonarne oraz e-learningowe dla całego zespołu z zakresu przetwarzania danych osobowych.

Działamy zgodnie z zasadami RODO i podlegamy cyklicznym audytom, które przeprowadza Inspektor Ochrony Danych. Dodatkowo korzystamy z bezpiecznego szyfrowania połączeń (protokołu SSL) i wykorzystujemy oprogramowanie tworzone przez specjalistów w zakresie bezpieczeństwa.

FILOZOFIA DZIAŁANIA


Jesteśmy grupą ekspertów, którzy skupiają się na najważniejszych potrzebach i niezawodnej obsłudze klienta. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i implementujemy innowacyjne rozwiązania. Uwielbiamy dzielić się doświadczeniem oraz wierzymy w wartości, na których zbudowaliśmy fundament marki Visset.

PARTNERZY


Należymy do organizacji, które w swoich strategiach uwzględniają społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR). Jesteśmy aktywnymi uczestnikami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, dlatego wprowadziliśmy elementy zbioru Zasad Dobrych Praktyk.

VISSET W LICZBACH


Nasza działalność w branży FinTech charakteryzuje się ciągłym wzrostem.

KLIENCI O VISSET


O rzetelnej działalności świadczą także opinie wielu usatysfakcjonowanych klientów, którzy skorzystali
z naszych usług.