VISSET.pl - Pożyczki Online

Dowiedz się więcej.

ZNAJDŹ ODPOWIEDŹ


Masz ważne pytanie i szukasz na nie odpowiedzi? Zacznij je wpisywać poniżej i sprawdź, czy od razu otrzymasz odpowiednie informacje.

WYBIERZ DZIAŁAby otrzymać pożyczkę musisz spełnić tylko kilka prostych kryteriów.

Oto one:

  • Jesteś obywatelem RP.
  • Jesteś w wieku od 20 do 75 lat.
  • Masz własne konto w banku działającym na terenie Polski.
  • Posiadasz własny telefon komórkowy.
  • Nie pojawiasz się w rejestrach BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, jako dłużnik nieterminowo regulujący swoje należności.

Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy tylko dowód osobisty i Twój numer telefonu.

Standardowy proces weryfikacji wniosku odbywa się bez konieczności dosyłania fizycznych dokumentów.


Maksymalna kwota pierwszej pożyczki dla Klienta Indywidualnego wynosi 1 000 zł. Klienci Biznesowi mogą wnioskować o większe kwoty.

Będąc Klientem Indywidualnym otrzymasz pożyczkę bez wychodzenia z domu w przedziale od 1 000 do 5 000 zł.

Klienci Biznesowi mogą wnioskować o kwoty w przedziale od 2 000 do 12 000 zł.


Dbamy o to, aby cały proces weryfikacji zamykał się w ciągu 15 minut.

Pieniądze na swoje konto możesz otrzymać nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od uzyskania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki.

Wnioski są weryfikowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00. Złożenie wniosku w weekend jest równoznaczne z otrzymaniem decyzji najszybciej w poniedziałek.


Szybkie otrzymanie pozytywnej decyzji odnośnie wniosku oraz pieniędzy na konto zależy od kilku kwestii.

Na szybkość decyzji wypływa:

  • Bank, w którym posiadasz swój rachunek.
  • Czas realizacji przelewów wychodzących i przychodzących w Twoim banku.
  • Godziny pracy naszego Biura Obsługi Klienta - jeśli złożyłeś wniosek w nocy, decyzję otrzymasz rano - dnia następnego.
  • Szybkość kontaktu telefonicznego w celu rozmowy weryfikacyjnej, prawidłowości przelewu opłaty weryfikacyjnej oraz podanych danych we wniosku.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Jeżeli posiadasz konto w PKO BP - środki będą na Twoim koncie natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji.

Jeżeli masz konto w innym banku, zwróć uwagę na godziny księgowania transz między bankami. Mimo tego, pożyczka powinna znaleźć się na Twoim koncie najszybciej, jak to tylko możliwe.


Dbamy o to, aby czas realizacji był najkrótszy z możliwych. Prosimy jednak nie przesyłać potwierdzenia, ponieważ nie przyspieszy to procesu weryfikacji.

Ze względów bezpieczeństwa czekamy na wpłynięcie opłaty weryfikacyjnej na nasze konto bankowe, znajdujące się w banku PKO BP.


Status wniosku o pożyczkę możesz sprawdzić po zalogowaniu się na swój Profil Klienta.

Zmiany w statusie wniosku znajdziesz w zakładce Mój Panel, po zalogowaniu się do Profilu Klienta. W tym miejscu uzyskasz także pozostałe informacje na temat zaciągniętej przez Ciebie pożyczki. Masz do nich dostęp niezależnie od pory, kiedy chcesz je sprawdzić.


Kolejną pożyczkę przyznamy w chwili, gdy pierwsza zostanie spłacona.

W chwili obecnej tylko spłata aktualnego zobowiązania daje Ci możliwość wzięcia kolejnej pożyczki.


Jeśli wnioskujesz jako Klient Indywidualny, kwota wzrasta nawet do 5000 zł. Jako Klient Biznesowy możesz otrzymać aż 12 000 zł.

W przypadku terminowej spłaty pierwszej pożyczki i braku naruszenia zobowiązań umownych zostanie Ci przyznana możliwość wnioskowania o wyższe kwoty. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej lub w czasie kontaktu z działem Biura Obsługi Klienta.


Tak. W Visset przyznamy Tobie pożyczkę nawet jeśli masz kredyt bankowy.

Jedynym warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji odnośnie przyznania pożyczki jest to, czy zobowiązania wobec innych instytucji regulujesz terminowo.


Chcemy mieć pewność, że przelejemy pożyczkę na Twój właściwy rachunek.

Opłata weryfikacyjna to jedna z procedur bezpieczeństwa, dzięki której mamy pewność na jaki rachunek bankowy przelać Twoją pożyczkę. Przelew opłaty weryfikacyjnej potwierdza nam także Twoją tożsamość. Dzięki temu nikt się pod Ciebie nie podszyje.


Opłatę weryfikacyjną 1 zł należy przelać na konto: 81 1020 4027 0000 1102 1105 9930.

Będąc Klientem Indywidualnym w tytule przelewu wpisz: "Potwierdzam swoją rejestrację nr [ID Klienta] i akceptuję treść warunków umowy pośrednictwa, e-umowy poręczenia i e-umowy pożyczki".

Będąc Klientem Biznesowym w tytule przelewu wpisz: "Potwierdzam swoją rejestrację nr [ID Klienta] i zapoznanie z dokumentami."

Pamiętaj, że nie honorujemy przelewów ekspresowych, np. Blue Media. Upewnij się także, że prawidłowo wypełniłeś pole tytuł przelewu. W przeciwnym razie będziemy potrzebować ponownego przelewu w wysokości 1 zł.


Będąc Klientem Indywidualnym w tytule przelewu wpisz: "Potwierdzam swoją rejestrację nr [ID Klienta] i akceptuję treść warunków umowy pośrednictwa, e-umowy poręczenia i e-umowy pożyczki". Będąc Klientem Biznesowym w tytule przelewu wpisz: "Potwierdzam swoją rejestrację nr [ID Klienta] i zapoznanie z dokumentami".

Opłatę weryfikacyjną 1 zł należy przelać na konto: 81 1020 4027 0000 1102 1105 9930.

Pamiętaj, że nie honorujemy przelewów ekspresowych, np. Blue Media.

Upewnij się także, że prawidłowo wypełniłeś pole tytuł przelewu. W przeciwnym razie będziemy potrzebować ponownego przelewu w wysokości 1 zł.


Ze względów bezpieczeństwa nie honorujemy przelewów ekspresowych.

W chwili wykonania przelewu ekspresowego np. poprzez Blue Media nie mamy możliwości sprawdzenia i potwierdzenia Twoich danych.


Każdorazowo powód odrzucenia wniosku jest podany na Twoim Profilu Klienta.

Na Twoim Profilu Klienta zawsze znajduje się odpowiednia informacja oraz wyjaśnienie odnośnie powodu odmowy przyznania pożyczki.


Spłacaną kwotę wpłać na konto podane w Twoim Profilu Klienta, dostępnym po zalogowaniu.

Wszelkie niezbędne informacje na temat konta do spłacania znajdziesz po zalogowaniu się do swojego Profilu Klienta na stronie visset.pl.


Spłata pożyczki odbywa się za pośrednictwem przelewów w bankowości elektronicznej. Poniżej informacje, które musisz umieścić, robiąc przelew.

Spłacaną kwotę wpłać na konto podane na Twoim Profilu Klienta.

W tytule przelewu wpisz: Spłata pożyczki nr [numer pożyczki z Twojego Profilu Klienta].


Istnieje taka możliwość. W tytule przelewu jednak muszą zostać zawarte dane odnośnie pożyczki.

Możesz spłacić pożyczkę, przelewając środki finansowe z innego rachunku bankowego lub wykorzystując przelew ekspresowy. Pamiętaj jednak, aby zawrzeć niezbędne i odpowiednie dane odnośnie pożyczki w tytule przelewu. Więcej informacji w tym zakresie otrzymasz kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Termin spłaty lub możliwości jego przesunięcia różnią się w zależności od kilku czynników.

Będąc Klientem Indywidualnym pożyczkę musisz spłacić w ciągu 30 dni. Termin ten można jednak wydłużyć. Termin spłaty pierwszej pożyczki możesz przedłużyć na kolejne 30 dni. Szczegóły dostępne są na Twoim Profilu Klienta. Jeśli jest to Twoja kolejna pożyczka to pojawia się opcja indywidualna, wobec której zalecany jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Będąc Klientem Biznesowym i posiadając pożyczkę Gotówka na szybko termin spłaty możesz przesunąć dowolną ilość razy. Szczegóły znajdziesz na swoim Profilu Klienta lub po skontaktowaniu się z Biurem Obsługi Klienta.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Tak, jest to możliwe.

Dysponując dodatkowymi środkami finansowymi możesz wcześniej spłacić pożyczkę.


Każda spłata umniejsza wciąż rosnące saldo zobowiązania.

Informacja o kwocie do spłaty oraz niezbędne dane do przelewu widnieją na Twoim Profilu Klienta. W celu uzyskania informacji o saldzie zobowiązania możesz skontaktować się z naszymi doradcami.

Tutaj zalogujesz się do Profilu Klienta.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Dokonaj przelewu na maksymalną kwotę, jaką jesteś w stanie.

Skontaktuj się także z Biurem Obsługi Klienta. Spłata części pożyczki lub opóźnienia mogą prowadzić do wzrostu kosztów.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


W takim przypadku dzień spłaty to najbliższy dzień roboczy. W tym dniu środki finansowe do spłaty pożyczki powinny być zaksięgowane na naszym koncie bankowym.

Spłata może jednak zostać zaksięgowana w dzień wolny w jednym przypadku - koniecznie jest jednak posiadanie konta w banku PKO BP. Wykonując wtedy przelew środków zostaną one natychmiast zaksięgowane. Wynika to z faktu, że przelewy między kontami w tym samym banku nie muszą być realizowane w systemie ELIXIR.

W przeciwnym razie upewnij się, że dokonujesz wpłaty na dwie sesje bankowe wcześniej. Wysłanie środków w dzień spłaty często jest niewystarczające.


Wszelkie dokumenty, dotyczące Twojej pożyczki zawsze przesyłamy w na podany przez Ciebie adres e-mail.

Dodatkowo, masz łatwy dostęp do dokumentów dotyczących swojej umowy na Profilu Klienta. Dokumenty są wypełnione Twoimi danymi osobowymi i bezpiecznie podpisane po stronie www.visset.pl.


Kolejną pożyczkę przyznamy w chwili, gdy pierwsza zostanie spłacona.

W chwili obecnej tylko spłata aktualnego zobowiązania daje Ci możliwość wzięcia kolejnej pożyczki.


Tak. Wniosek o kolejną pożyczkę możesz złożyć od razu po całkowitym spłaceniu poprzedniej.

Stali klienci Vissetu, terminowo regulujący swoje zobowiązania wynikające z poprzednich pożyczek mogą liczyć na krocząco rosnące limity pożyczek. Jest to zależne od Twojej zdolności kredytowej.


Wnioskując o kolejną pożyczkę, jako Klient Indywidualny - Twoja kwota wzrasta do 5000 zł. Będąc Klientem Biznesowym i wybierając "Gotówkę na szybko" możesz wziąć także nawet 5000 zł pożyczki oraz aż 12 000 zł, wybierając "Gotówkę w obrocie".

W przypadku terminowej spłaty pierwszej pożyczki i braku naruszenia zobowiązań umownych zostanie Ci przyznana możliwość wnioskowania o wyższe kwoty.


W przypadku problemów ze spłatą pożyczki skontaktuj się z nami - nasi konsultanci znajdą dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

Najważniejszy jest kontakt z nami, ponieważ w przypadku problemów - każdorazowo badamy i umożliwiamy dopasowanie się do sytuacji w zakresie spłaty długu. Warto więc odbierać połączenia telefoniczne i korespondencję. Czasem może być potrzebna wizyta doradcy terenowego, który pomoże wypracować odpowiednią ugodę.


Skutkiem unikania kontaktu jest wizyta windykatora terenowego oraz przekazanie informacji do BIG i BIK.

Informacje o braku spłaty pożyczki zostaną przekazane do Biur Informacji Gospodarczej (ERIF, KRD, BIG InfoMonitor). Brak spłaty pożyczki w terminie zostanie również zaraportowany do Biura Informacji Kredytowej (BIK).

Zgodnie z umową, poręczenia Poręczyciel spłaci Twoje zobowiązanie i wezwie Cię do natychmiastowego uregulowania należności, a także przekaże informację o zadłużeniu do BIG (ERIF, KRD, BIG InfoMonitor) oraz BIK.

Zatem jeżeli masz problem ze spłatą, skontaktuj się z nami - wspólnie poszukamy rozwiązania.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet. Dokładamy wszelkich starań i stosujemy nowoczesne technologie w celu ich ochrony.

Korzystamy z rozbudowanych systemów szyfrowania OV SSL DigiCert, zabezpieczających przesyłanie danych. Informacje są przechowywane na nowoczesnych serwerach, spełniających wszelkie istotne wymagania.


Twoje dane są bezpiecznie, ponieważ wykorzystujemy protokół SSL do przesyłania danych. Oznacza to, że dane podczas przesyłania są zaszyfrowane.

OV SSL DigiCert to certyfikat poświadczający wysoki stopień zabezpieczeń uwierzytelniania i ochrony SSL. W porównaniu do innych certyfikatów, wymaga on dodatkowej dokumentacji, a proces ewaluacji jest bardziej restrykcyjny.

Certyfikat OV SSL DigiCert potwierdza legalną działalność i fizyczne istnienie jednostki, która go otrzymała.


Nie, Twoje dane są u nas bezpieczne.

Nikomu nie udostępniamy danych osobowych naszych klientów i korzystamy z szyfrowania SSL. Przestrzegamy także rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).


Wszelkie dokumenty, dotyczące Twojej pożyczki zawsze przesyłamy w na podany przez Ciebie adres e-mail.

Dodatkowo, masz łatwy dostęp do dokumentów dotyczących swojej umowy na Profilu Klienta. Dokumenty są wypełnione Twoimi danymi osobowymi i bezpiecznie podpisane po stronie www.visset.pl.


Nie. Dokumenty zostają przesłane tylko na Twój adres mailowy, podany podczas rejestracji.

Wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące Twojej pożyczki znajdziesz również na Profilu Klienta.


Zasady Dobrych Praktyk to dokument stanowiący zbiór zasad postępowania, opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie RP prawem.

Jako członkowie Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce obowiązani jesteśmy do działania zgodnie z najwyższymi standardami określonymi w Zasadach Dobrych Praktyk. Treść niniejszego zbioru zasad postępowania dostępna jest pod adresem: https://zpf.pl/etyka/zasady-dobrych-praktyk


BIG to Biuro Informacji Gospodarczych. Pod BIG kryją się znane rejestry dłużników jak BIG InfoMonitor, ERIF czy KRD.

Rejestr BIG InfoMonitor zawiera wszystkie informacje gospodarcze, które przyjmuje, przechowuje i udostępnia Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

ERIF to biuro informacji gospodarczej, utworzone i prowadzące działalność na podstawie przepisów Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 roku o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530 ze zm.), zgodnie z Regulaminem Zarządzania Danymi, zatwierdzonym przez ministra właściwego ds. gospodarki oraz po uzyskaniu pozytywnej opinii Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

ERIF to biuro informacji gospodarczej, utworzone i prowadzące działalność na podstawie przepisów Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 roku o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530 ze zm.), zgodnie z Regulaminem Zarządzania Danymi, zatwierdzonym przez ministra właściwego ds. gospodarki oraz po uzyskaniu pozytywnej opinii Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Status wniosku o pożyczkę możesz sprawdzić po zalogowaniu się na swój Profil Klienta.

Zmiany w statusie wniosku znajdziesz w zakładce Mój Panel, po zalogowaniu się do Profilu Klienta. W tym miejscu uzyskasz także pozostałe informacje na temat zaciągniętej przez Ciebie pożyczki. Masz do nich dostęp niezależnie od pory, kiedy chcesz je sprawdzić.


Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu otrzymania linku aktywacyjnego/kodu SMS.

Sprawdź, czy wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym nie znalazła się w folderze Spam lub Twoja skrzynka odbiorcza jest już zapełniona. Być może w trakcie uzupełniania danych został podany błędny numer telefonu/adres e-mail. Kontaktując się, umożliwisz nam bezpośrednie sprawdzenie stanu sytuacji oraz wprowadzenie szybkiego rozwiązania problemu.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


W sytuacji niepamiętania hasła wystarczy, że skorzystasz z opcji "Przypomnij hasło". W pozostałych przypadkach bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta pozwoli na szybkie rozwiązanie problemu.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Jeśli zapomniałeś swojego adresu e-mail i nie możesz zalogować się do Profilu Klienta - skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

W przypadku, gdy nie pamiętasz adresu e-mail, skontaktuj się z BOK pod numerem 61 64 94 400, gdzie uzyskasz dodatkowe informacje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00.


Jeśli chcesz zmodyfikować swój adres e-mail lub numer telefonu to wystarczy, że zalogujesz się na swój Profil Klienta i dokonasz odpowiednich zmian.

W celu zmiany adresu e-mail, wejdź na stronę www.visset.pl i zaloguj się do swojego Profilu Klienta. W zakładce Edycja Danych możesz zmienić swój e-mail i numer telefonu. Zmianę potwierdzasz odebranymi kodami.

W przypadku problemów, skontaktuj się naszym Biurem Obsługi Klienta.

Tutaj zalogujesz się na swój Profil Klienta.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Najprawdopodobniej opłata weryfikacyjna została błędnie wykonana lub wciąż nie została zaksięgowana.

Upewnij się, że podane przez Ciebie dane do przelewu (numer konta, tytuł przelewu) zostały wpisane poprawnie.

W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


Aby mieć pewność, że pieniądze wpłyną na Twoje nowe konto bankowe, a spłaty pożyczki będą odbywać się terminowo - musisz dokonać ponownej opłaty weryfikacyjnej.

Wykonanie ponownej opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 zł powinno nastąpić z nowego numeru rachunku bankowego.

W tytule przelewu wpisz swój numer ID klienta i informacje "zmiana numeru konta".

W razie dodatkowych pytań i chęci usprawnienia całego procesu, skontaktuj się również z Biurem Obsługi Klienta.

Tutaj znajdziesz godziny pracy i numer kontaktowy do Biura Obsługi Klienta.


W tym celu wystarczy wysłać do nas wiadomość e-mail z prośbą o usunięcie konta.

Wysyłając wiadomość e-mail, prosimy o podanie swojego numeru ID klienta. Wiadomość musi zostać przesłana z adresu e-mail, który został podany podczas rejestracji.

 Ciasteczka (cookies) - VISSET.pl - Pożyczki Online

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi, nasza strona korzysta z ciasteczek (pliki cookies). Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W każdej chwili masz jednak możliwość zmiany ustawień w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w Dokumentach.

 Ciasteczka (cookies) - VISSET.pl - Pożyczki Online