Pożyczka Gotówka w obrocie – poznaj rozwiązanie idealne dla biznesu

 • Przedsiębiorca sam decyduje na co przeznaczy otrzymane finansowanie.
 • Gotówka w obrocie dedykowana jest przedsiębiorcom ze stałymi dochodami.
 • Proces wnioskowania dla nowych klientów składa się z 4 prostych kroków.

Gotówka w obrocie to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw ze stałymi dochodami. Nic tak nie przyspiesza rozwoju firmy, jak dodatkowy zastrzyk gotówki. Zwłaszcza, jeśli może to być nawet 12 tysięcy złotych. Dlaczego zatem warto skorzystać z tej opcji?

Pożyczka Gotówka w obrocie to możliwość zyskania dużych pieniędzy na różnorodne cele – od aktywowania wstrzymanych projektów, przez spłacenie zobowiązań, aż po zakup potrzebnego sprzętu do pracy. Cele mogą być zależne od kontekstu i sytuacji, w której znajduje się dana firma. Nie sposób wymienić ich wszystkich w jednym miejscu.

Zobacz też –> Gotówka w obrocie czy gotówka na szybko – co wybrać?

Prawda jest również taka, że o ostatecznym przeznaczeniu pieniędzy decyduje sam przedsiębiorca, ponieważ to on wie najlepiej, gdzie potrzebna jest dodatkowa gotówka, gdzie wypełni ona największe braki lub będzie idealną pomocą dla rozwinięcia skrzydeł danego biznesu.

Zalety Gotówki w obrocie

 • Dodatkowe finansowanie dla firmy w kwocie nawet do 12 000 zł,
 • Przewidywalność kosztów – stała rata każdego miesiąca,
 • Okres kredytowania to aż pół roku,
 • Istnieje możliwość podniesienia limitu kwoty,
 • Bezkonkurencyjna oferta na rynku finansowym B2B,
 • Oferta dla przedsiębiorstw, które nie mogą wziąć kredytu w bankach,
 • Proste i jasne zasady udzielenia finansowania,
 • Uproszczony proces składania wniosków dla stałych klientów,
 • Profesjonalny Panel Klienta dostępny niezależnie od pory dnia i nocy.

Jak przebiega proces wzięcia gotówki?

Otrzymanie gotówki w VISSET Biznes jest bardzo proste. W tym miejscu warto dodatkowo wspomnieć, że dla stałego klienta cały proces jest znacząco uproszczony. Poniżej znajduje się lista kroków dla nowego klienta, a więc pożyczkobiorcy, który wcześniej nie składał wniosku. Jak widać, proces odbywa się w standardowych czterech prostych krokach.

 1. Wybierasz kwotę i składasz wniosek.
 2. Przelewasz opłatę aktywacyjną.
 3. Następuje weryfikacja Twojej wiarygodności, jako przedsiębiorcy.
 4. Gotówka trafia na Twoje konto.

WNIOSKUJ TERAZ

Pożyczka dla firm, czyli dla kogo jest Gotówka w obrocie?

Gotówka w obrocie to szansa dla osób, które potrzebują dodatkowego finansowania w szerokim tego słowa znaczeniu. Zważywszy na fakt, że miesięcznie do spłaty są stałe i niewielkie kwoty – niniejsza pożyczka dedykowana jest przedsiębiorcom ze stałymi dochodami. Dzięki temu, firma może zaplanować odpowiednio budżet, a więc wydatki i przychody w długim okresie. Nie ma w tym przypadku także mowy o ukrytych kosztach.

Owocna współpraca, a więc dostępność usługi i możliwość z jej skorzystania na jasnych i czytelnych zasadach to kierunek, na którym zyskują obie strony. Dobre relacje to jedna z najcenniejszych wartości, jaką mogą poszczycić się wiarygodne i dobrze prosperujące firmy.

Pożyczka Gotówka w obrocie sprawdzi się we wszystkich firmach, które potrzebują szybkiego finansowania w kwocie rzędu kilku lub kilkunastu tysięcy złotych i nie mogą sobie pozwolić na uzyskanie tego typu kwoty z innego źródła.

Szczegółowe informacje związane z omawianym rozwiązaniem dostępne są zawsze pod adresem visset.pl/dla-firm i na infolinii pod numerem 61 64 94 400. Infolinia dostępna jest w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta (od poniedziałku do piątku między 7:00 a 20:00).

Ten artykuł zapewnia informacje edukacyjne i nie ma na celu udzielania porad prawnych, finansowych lub podatkowych.


9 grudnia 2019 1 768 odsłon

PODOBNE ARTYKUŁY